Dobrý deň,
naša stránka je vo výstavbe a preto nie všetky informácie na stránke zodpovedajú aktuálnemu stavu.

V prípade otázok nás kontaktujte na info@realstroj.sk alebo SMS 0905 238 555

Za pochopenie ďakujeme.Ďakujeme Vám za Váš čas a záujem počas návštevy našej stránky.

Naša spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti dodávok strojov a zariadení na zakázku, menších stavebných prác a úprav, náradia a mechanizácie, strojov na delenie stavenných konštrukcií, nástrojov a súvisiacich služieb pre firmy, podnikateľov i širokú občiansku základňu zákazníkov.

Vykonávame návrh prác a dodávok, kalkuláciu a prípravu, dodávku, inštaláciu, až po zaučenie obsluhy a následný servis.

Dodávame stavebné stroje a nástroje na delenie a opracovávanie stavebných konštrukcií, vykonávame práce a služby tohto charakteru, požičiavame i vykonávame záručný a pozáručný servis. S týmto je spojená aj distribúcia a logistika náhradných dielov, náhradných strojov, či opráv u zákazníka.

V našej predajni ponúkame svojim zákazníkom široký sortiment drobnej mechanizácie, elektrického ručného náradia, ochranných prostriedkov, nástrojov a príslušenstva pre stavbu, dom, remeslo, dielňu a záhradu.

Radi Vám ústretovo a kvalifikovane zodpovieme Vaše otázky a príjmeme Váš názor pre úspešnú vzájomnú spoluprácu a skvalitňovanie našich služieb.

Naša firma bola založená v r. 1990. Hlavnou aktivitou firmy bol predaj kľúčiarskeho tovaru, zámkov, doplnkov, výroba bytových a automobilových kľúčov.
Od r. 1991 bola zriadená predajňa a doplnená o komoditu motorov a generátorov HONDA, kedy sme boli jediným dovozcom tejto značky do SR, ďalej bola doplnená elektrickým ručným náradím Narex a sortimentom dovozu z Austrálie značky Supershear.
V r. 1993 sme rozšírili aktivity aj v rozsahu sortimentu i regionálnej pôsobnosti so sídlom firmy vo Zvolene. Následne od tohto roku nám bola značkou Norton Clipper udelená exkluzivita distribúcie a servisu v SR pre celý sortiment produkcie diamantovej techniky tejto značky. Postupne sa dodávané značky rozrástli o Bosch, Metabo, Makita, Kärcher a iné.
V r. 1997 bol zriadené priestory servisu, administratívny a požičovne. Neskôr sme sa začali podieľať v subdodávkach na stavebných výkonoch v oblasti delenia stavebných konštrukcií, sortiment náradia a nástrojov sa rozširoval o ďaľšie značky aj v oblasti záhradnej a lesnej techniky, Stihl, Husqvarna, náradia a nástrojov VBW, Proxxon, Knippex, Tona, York a iné.
Do r. 2000 firma expandovala na slovenskom trhu prevažne v aktivitách obchodu už so svojim uceleným profilom tovarových i netovarových služieb a úspešne sa etablovala v oblasti rezania a vŕtania stavebných materiálov.
Od r. 2002 boli zriadené komplexné priestory jednotlivých prevádzok, firma bola vybavená vlastnými výrobnými prostriedkami a personálne profesne obsadená, čím sa upevnila tradícia a pozícia firmy na trhu. Následne v r. 2009-2010 prebehla reštrukturalizácia firmy z fyzickej osoby na právnickú osobu, spoločnosť s ručením obmedzeným.
Aj keď prirodzene v spoločnosti dochádza k neustálym zmenám, je to spôsobené našou snahou pružne ragovať a poskytovať neustále kvalitnejšie a úsretovejšie služby našim zákazníkom a upevňovať naše vzájomné korektné vzťahy.
Copyright © 2011 REALSTROJ s.r.o. Zvolen. Všetky práva vyhradené. Webdesign: CopyPrint štúdio Zvolen.