Dobrý deň,
naša stránka je vo výstavbe a preto nie všetky informácie na stránke zodpovedajú aktuálnemu stavu.

V prípade otázok nás kontaktujte na info@realstroj.sk alebo SMS 0905 238 555

Za pochopenie ďakujeme.Nie každý má podmienky na zakúpenie nového náradia a nie vždy je rentabilné zakúpiť účelové náradie pre postupy, ktoré zákazník nebude v budúcnosti kontinuálne vykonávať a teda náradie efektívne nevyužije. V tom prípade sme tu pre Vás.

Naša požičovňa obsahuje rozsiahly profesionálny sortiment strojov a náradia pre stavebné, domáce ale aj záhradné použitie. Náradie sa snažíme podľa požiadaviek zákazníka dopĺňať a podľa potreby obmieňať a tým pružne reagovať na požiadavky našich zákazníkov. Smozrejme ústretovo prihliadme na špecifické možnosti, či požiadavky jednotlivých zákazníkov.

Svoje dlhoročné skúsenosti, ako aj cenné skúsenosti našich zákazníkov využívame už pri odporúčaní náradia zákazníkovi, pri jeho výbere, pri návrhu na rozsah potrebného príslušenstva pre požadovanú prácu a výkon.

Požičiavame náradie väčším firmám, živnostníkom ako aj fyzickým osobám a občanom. K zapožičanému náradiu Vám radi ponúkneme príslušenstvo podľa potrieb. Doba zapožičania je flexibilná. V prípade plánovanej požiadavky na náradie, Vám samozrejme garantuje náš rezervačný systém dostupnosť stroja vo Vami požadovanom čase a na požadované obdobie.

Samozrejme v krátkosti vysvetlíme zásady prepravy, bezpečnosti a práce so strojom, či zaučíme obsluhu.

Stálych zákazníkov odmeňujeme zvýhodnenými podmienkami zapožičania a zľavami. Pre týchto zákazníkov zabezpečujeme dohodou aj rozvoz strojov na stavby, spätný odber, či v prípade potreby promptnú výmenu stroja za iný, alebo výkon údržby u zákazníka pri dlhodobom zapožičaní.

BRÚSENIE, REZANIE
* vibračné brúsky * excentrická brúska * pásová brúska * brúsky na parkety (kruhová, valcová) * uhlové brúsky * kotúčové píly * priamočiare píly * chvostová píla * elektrický hoblík

DIAMANTOVÁ TECHNIKA
* brúska na betón * píla na stavebný materiál * píla na obklady * drážkovacie frézy do muriva


ZHUTŇOVACIA TECHNIKA
* vibračné platne * vibračné nohy * ponorné vybrátory


SEKANIE, VŔTANIE, BÚRANIE
* kombinované 5, 7, 11kg kladivá SDS max * sekacie 11kg kladivá SDS max * búracie 16kg kladivá * vŕtačky 2kg SDS plus * vŕtačky do pr. vrtáku 16


ZÁHRADA
* motorová kosačka * krovinorez * drtič záhradného odpaduVODA, ČISTENIE, DOMÁCNOSŤ
* kalové čerpadlo * tlakový čistič * tepovač * odvlhčovač


OSTATNÉ
* elektrocentrály 2,2kw do 6,5kw * ponorný vibrátor * vibračná lišta na betón * miešačky * elektrické ručné miešadlo * teplovzdušné pištole * ručná závitnica do 1" * elektrický závitorez do 3" * zváračna na plast. vododné rúry * zváračka - invertor * priemyselny vysávač * motorový zemný vrták (pr.80,120x 800) * plynový ohrievač * stavebný laser * nabíjačka aukumulátorov vozidiel * rezač polystyrénu * lámačka na dlažbu a iné.Kolektív požičovne Vám rád vysvetlí, alebo poradí. Tešíme sa na Vašu návštevu a veríme, že pomôžeme.

Kontakt:

Tel.: +421 (0)45 533 27 33
Fax: +421 (0)45 532 04 42
e-mail: servis@realstroj.sk
po-pia 7:30 -16:30
Copyright © 2011 REALSTROJ s.r.o. Zvolen. Všetky práva vyhradené. Webdesign: CopyPrint štúdio Zvolen.
brúsenie, rezanie, diamantová, zhutňovacia technika, sekanie, vŕtanie, búranie, záhrada, voda, čistenie, domácnosť.brúsenie, rezanie, diamantová, zhutňovacia technika, sekanie, vŕtanie, búranie, záhrada, voda, čistenie, domácnosť. Požičovňa strojov a náradia